ZDARMA

Ebook/záznam z webináře Co by nikdy v dětském pokoji nemělo chybět

SPOKOJENÁ ŽENA A VYKLIDNĚNÉ DĚTI V HARMONICKÉM PROSTŘEDÍ

Vytvoř dítěti harmonický léčivý pokoj a uvidíš, jak se to projeví i do celé rodinné atmosféry.

  • Přála by sis být v klidu a mít svůj prostor si vypít kafe nebo čaj a přečíst si něco nebo si zacvičit? Jenže tvoje děti jsou rozladěné, stále něco vyžadují a pro tebe je to vždy zkouška trpělivosti. Klidné kafe se opět nekoná.
  • Přála by sis mít spokojené a vyklidněné dítě, které stojí pevně nohami na zemi a dokáže se bravůrně poprat s výzvami svého života? A tobě se otevře prostor pro sebe a celá rodinná atmosféra bude mnohem klidnější?

Že to nejde? Že musíš přetrpět vzdory, rozladění a netrpělivost svých dětí, které po tobě stále vyžadují pozornost a zanechávají za sebou nepořádek? Omyl…

Jde to! A mí klienti to potvrzují! Také jsem se potýkala s něčím podobným. Cítila jsem se flustrovaná, neklidná, když byl bordel v pokoji a děti mě neustále vyžadovaly, když něco hledaly, nebo se cítily unaveně a podrážděně. Chybělo mi něco jemnějšího za tím vším pozlátkem luxusu a vychytaného designu. Začala jsem se více zabývat vnímáním energie, která je za vším okolo nás.

Objevila jsem studium feng shui. Toto prastaré umění mi otevřelo nové obzory, jak pracovat s prostorem. Ukázalo mi, jak proudí energie v prostoru, jak prostředí působí na lidi, jak se lidé cítí v určitých prostorech a naučila jsem se řadu technik a výpočtů. Upravila jsem svým dětem jejich pokoje a přispělo to neuvěřitelně k mé pohodě, ale i celkové rodinné atmosféře. Do našeho domova a domovů klientů se navrátil dětský smích, spokojenost, vyrovnanost a celková pohoda se sebou samými.

Vyladěné dětské pokoje či jiné dětské prostory pomáhají překonávat životní výzvy s větším klidem. Dítě se v takovém prostředí dokáže rychleji zklidnit, navrátit se ke své skutečné podstatě a být v souladu se sebou. Může v klidu využívat svůj plný potenciál a svůj vnitřní klid. Rodiči se pak uvolní najednou ruce, protože už ho dítě nepotřebuje ke každé maličkosti.

Při navrhování interiérů klientům se soustředím především na dětské prostory. Naučila jsem se vyladit dětské prostředí, aby energie mohla proudit tím správným směrem a nestagnovala. Vytvořila jsem si jasné principy při vytváření dětského prostoru tak, aby se pokoj stal harmonizační a podporující ke svému majiteli. Podle životního čísla a energetické stopy dítěte umístím prvky na ta správná místa, vyberu vhodný materiál a dekorace, sladím barevné schéma s energií dítěte a vypracuji 3D vizualizaci dětského prostoru pro tvojí lepší představivost.

Díky této metodě přímo na míru každému dítěti vytvářím připravené prostředí, kde se duše dítěte jednoduše dokáže dobít, zklidnit a přitáhnout si k sobě více celkové spokojenosti a hojnosti. Takové prostředí přináší dítěti fyzickou, duševní a emocionální rovnováhu.

Je krásné umět utěšit dětskou duši a nasměrovat ji tím správným směrem k plnému rozkvětu jejího potenciálu. Jako mámě čtyř dětí mi to přineslo značnou úlevu, radost a naplnění vidět své děti vyrovnanější a spokojenější. Získala jsem více času pro sebe a tak mohu tyto principy předávat i jiným. Pomáhám klientům vytvářet prostory pro své děti a podpořit jejich celkovou rovnováhu v životě i v rodině.

Podívej se na mé video, kde odhalíš základní principy, jak přemýšlet nad dětským prostorem. Dozvíš se, jak ho upravit tak, aby podporoval jeho obyvatele.

Umožni svému dítěti doplnit si naplno energii ve vlastním prostoru na míru

Pokud se potřebuješ zeptat na cokoli ohledně spolupráce se mnou, můžeš si zarezervovat nezávaznou 15 minutovou konzultaci zdarma.

Různé tipy, návody a podněty k zařizování podporujícího prostředí dětského pokoje můžeš také sledovat na mé FB stránce Harmonický dětský pokoj.

Stačí sledovat mou stránku a dozvíš se řadu rad a podnětů, které ti změní pohled na prostředí dětského pokoje.

Vhodně vytvořeným prostředím pokojíčku, můžeš ovlivňovat pohodu svého dítěte.

Co vše prostředí dětského pokoje může ovlivňovat?

  • spánek
  • soustředěnost
  • sebevědomí
  • vyrovnanost
  • vnitřní klid

Nepohodu dítěte můžeš vyladit prostředím, ve kterém pobývá.

Na prostředí dětského pokoje velmi záleží.

Jak vypadá pokojíček tvých dětí?

 

Chceš zklidnit, uvolnit a podpořit podstatu svého dítěte, které bude vědět, co se svým životem a nebude se hledat po zbytku svého života?

Buďme v kontaktu přes email a já vám dám včas vědět, když budu vysílat. Pravidelně zdarma vysílám na různá témata vlivu prostředí na emoce a pohodu dětí v dětských interiérech.

 

Máte rádi vzdělávání hrou?

Děti se učí hlavně zábavnou formou a co okolo sebe neustále vidí. Proto je důležité do prostoru dětského pokojoje vkládat ty správné symboly, které jim pomáhají se vzdělávat. Můžete si stáhnout např. symboly pro roční období ZDARMA od Heleny Štvánové.